Praca w Biurze Obsługi Klienta

2. Doradca Klienta / Przedstawiciel handlowy / Kreator usług

Miejsce pracy:
Bieruń, Imielin, Chełm śląski, Lędziny, Mysłowice

Nr referencyjny: ZAT2/03/18

Poszukujemy:

Sprytnej osoby, która ogarnia i rozumie usługi telekomunikacyjne, a przy okazji lubi kontakt z ludźmi.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie i obsługa najlepszych klientów
  • Metody pracy i obowiazki dostosujemy do Twojej kreatywnosci i umiejetności.

Wymagania:​​

  • Wszystkiego się można nauczyć, jednak mile widziane są:
  • Ogólna wiedza techniczna związana z Internetem ,Telewizją, Multimediami
  • Jakiekolwiek doświadczenie w sprzedaży
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy -  to podstawa
  • Orientacja na wynik a zarazem umięjętność dogadania się w zespole
  • Otwartość i komunikatywność
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Gotowość do pracy w biurze i w terenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Twoje szanse wzrastają jeżeli posiadasz:
  • Znajomość zasad komunikacji z wykorzystaniem platform spolecznościowych ( FB, Instagram )
  • Umiejetność posługiwanie się systemami komunikacji elektronicznej ( e-mail, sms, video itp )

Oferujemy:

  • Ciekawą  pracę w nowoczesnej firmie telekomunikacyjnej ze stabilną pozycja na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet specjalistycznych szkoleń technicznych i sprzedażowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię motywacyjną adekwatną do osiąganych celów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę, mozliwość dostosowania godzin pracy
  • Samochód, Komputer, Telefon i inne mniej lub bardziej potrzebne gadżety

Kontakt

e-SBL.net sp z o.o.

ul. Fredry 6

43-143 Lędziny

email: praca@e-sbl.net

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Message Us