Praca w sklepie on-line

1. Specjalista ds. sprzedaży online

Miejsce pracy: Lędziny, Imielin,

Nr referencyjny: ZAT3/10/18

Obowiązki:

  • prowadzenie sklepu internetowego, przyjmowanie i realizacja zamówień;
  • bieżąca obsługa platformy handlu elektronicznego i powiązanych z nią programów;
  • wprowadzanie produktów do platformy sprzedażowej oraz jej stała aktualizacja;
  • nadzór przygotowania i wysyłki sprzedanego towaru;
  • udział w rozwoju poszczególnych kanałów sprzedaży;
  • przygotowywanie oferty sklepu od strony opisowej i graficznej ;
  • redagowanie treści strony internetowej firmy;
  • komunikacja z Klientem z wykorzystaiem platform społecznościowych;

Wymagania:

  • Znajomość zasad komunikacji z wykorzystaniem platform spolecznościowych
  • Ogólna wiedza techniczna związana z Internetem, Telewizją, Multimediami.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub sprzedaży internetowej
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • Orientacja na wynik
  • Otwartość i komunikatywność
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność obsługi programów graficznych
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Chęć do poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą  pracę w nowoczesnej firmie telekomunikacyjnej ze stabilną pozycja na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie podstawowe na umowę o pracę + premia wynikowa.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę.
  • Praca w młodym zespole.

Kontakt

e-SBL.net sp z o.o.

ul. Fredry 6

43-143 Lędziny

email: praca@e-sbl.net

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym w e-SBL.net Sp. z o.o.

Message Us