FLYmobile LTE 25 GB

Internet mobilny FLYmobile LTE pakiet danych 25 GB do wykorzystania w okresie miesiąca. Usługa świadczona w oparciu o najwiekszą polską sieć nadajników PLUS GSM. Z opcją nocnego ściągania możesz pobrać nawet 100 GB danych dodatkowo.

ZABIERZ SWÓJ INTERNET NA WAKACJE!

Teraz Fly Mobile w pakiecie z Internetem Światłowodowym spełni Wasze największe oczekiwania! Zamawiając usługę Internet FTTH + Fly Mobile LTE 25 GB, przez pierwsze 3 miesiące mobilny Internet dostaniesz za złotówkę!

Sprawdź!http://sblinternet.pl/internet/ftth

Internet FLYmobile LTE w SBLinternet.pl

Korzystając ze znajdującego się poniżej konfiguratora możesz skomponować usługę (która będzie najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb) lub wybrać kilka z proponowanych opcji dodatkowych oraz promocji czy sprawdzić zasięg naszej sieci.

Masz pytania? Zawsze chętnie na nie odpowiemy, zadzwoń do nas, napisz na info@e-sbl.net lub po prostu skontaktuj się poprzez czat online z naszym konsultantem.

Abonament: już od 78,00 miesięcznie
Wysokość opłaty aktywacyjnej: 0,00
Internet LTE przez 6 miesięcy za 1 zł (-34,00 zł miesięcznie w okresie promocyjnym)
Internet LTE przez 6 miesięcy za 1 zł W promocji Internet LTE przez 6 miesięcy za 1 zł otrzymujesz dodatkowy upust na abonament przez okres połowy roku. Promocj obowiązuje do umów zawieranych na okres nie krótszy niż 24 miesiące.
Regulamin promocji
Dzierżawa modemu LTE Huawei E3372 150 Mb/s (9,00 zł miesięcznie)
Dzierżawa modemu LTE Huawei E3372 150 Mb/s
Modem E3372 LTE
Dzierżawa routera Huawei E5373 150 LTE (17,00 zł miesięcznie)
Dzierżawa routera Huawei E5373 150 LTE
Router E5373 LTE
Nie potrzebuję, posiadam własne urządzenie. (0,00 zł miesięcznie)
Nie potrzebuję, posiadam własne urządzenie.
Pakiet nocny: 100 GB danych do pobrania (9,00 zł miesięcznie)
Pakiet nocny: 100 GB danych do pobrania Pakiet nocny obowiązuje w godzinach od 1:00 do godziny 8:00. W okresie rozliczeniowym dane pobierane są w pierwszej kolejności z pakietu nocnego a następnie z pakietu podstawowego.
Pakiet bezpieczeństwa Eset Smart Security (9,00 zł miesięcznie)
Pakiet bezpieczeństwa Eset Smart Security Kompletny pakiet bezpieczeństwa oparty na antywirusie ESET NOD32. Niezawodna ochrona przez znanymi i nieznanymi zagrożeniami dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Pakiet chroni komputery z systemami Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP w opcji abonamentu miesięc
ESET Smart Security
Stały publiczny adres IP (20,00 zł miesięcznie)
Stały publiczny adres IP Opłata za stały publiczny adres IP w sieci operatora. Operator gwarantuje niezmienność adresu w trakcie trwania umowy.
Publiczny adres IP
Abonament: już od 78,00 miesięcznie

polecamy

Message Us
-->