Z radością informujemy, że dołączyliśmy do Grupy Beskid Media. Przed nami czas dynamicznego rozwoju.

Jakie korzyści płyną z tego połączenia?

– Korzyści jest bardzo wiele i są one obopólne – mówi Robert Kubica, prezes firmy eSBL.

Firma ma teraz więcej możliwości i szans płynących z przynależności do dużej i stabilnej Grupy.

Szanse nie tylko inwestycyjne i rozwojowe, ale również dostęp do szeregu rozwiązań i kompetencji, a także wzajemna możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczeń obu zespołów.

Głównym celem dołączenia do Grupy Beskid Media jest rozwój spółki oraz zwiększenie skali działania.

Grupa Beskid Media świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla ponad 36000 odbiorców. Dotychczas działała na terenach powiatów: bielskiego, oświęcimskiego, wadowickiego oraz żywieckiego.

Kolejną zaletą dołączenia do Grupy Beskid Media jest rozszerzenie wachlarza świadczonych usług. Dzięki temu w ofercie eSBL pojawiła się usługa dostępu do superszybkiego i stabilnego Internetu światłowodowego o prędkości 1 Gb/s, nowa platforma telewizji Beskid Media z wysokiej jakości kanałami w rozdzielczości 4K, funkcją ultranagrywarki a także mobilną telewizją BMgo – umożliwiającą oglądanie telewizji jednocześnie na wielu urządzeniach. Atutem jest również własna centrala telefoniczna Grupy Beskid Media, która ma przełożenie na jakość połączeń stacjonarnych.

Długo wyczekiwaną nowością w oferowanych usługach jest telefonia komórkowa z korzystnymi pakietami danych 20GB i 50GB . Od teraz nasi Abonenci będą mogli korzystać ze wszystkich usług wybierając najkorzystniejsze pakiety w Beskid Box.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.