Nowe lepsze taryfy na Internet Światłowodowy FTTH
10.15
2015
Powiatowa sieć szerokopasmowa budowana w technologii FTTH ( Fiber to the Home ) przez firmę e-SBL.net, wraz z wzrostem zasięgu terytorialnego zwiększa również swoje możliwości techniczne, co przekłada się bezpośrednio na ofertę. Dlatego z początkiem Października, zakończyliśmy sprzedaż Internetu Fiberstrada, a w ofercie pojawiły się trzy nowe taryfy, przygotowane zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Dla osób, które chcą mieć usługę o najlepszych parametrach,

przygotowana została taryfa  Chyża . Parametry które osiąga łącze światłowodowe w taryfie Chyżej to 260 Mb/s download i 26 Mb/s upload.

Dla tych, którzy nie potrzebują mieć aż tak dużych prędkości, ale oczekują od łącza 100% wydajności i funkcjonalności w każdej chwili i warunkach, przygotowaliśmy taryfę Bezwzględną. Taryfa Bezwzględna to "wół roboczy" naszej oferty, który za przystępną cenę umożliwia korzystanie z Internetu przez wiele osób na wielu urządzeniach w domu bez przeszkadzania sobie. Łącza światłowodowe po prostu działają z szybkością 80 Mb/s w każdych warunkach, niezależnie od obciążenia, ze stałymi parametrami ( niskim pingiem ), bez względu na to czy gramy w grę on-line, wysyłamy zdjęci czy patrzymy na telewizję HD on-line w jednym czasie.

Taryfa  Ekonomiczna , to propozycja dla osób, które nie wykorzystują szeroko możliwości sieci, natomiast są zainteresowane przede wszystkim niską ceną. Przepustowość łącza 13 Mb/s w zupełności wystarczy dla jednaj czy dwóch osób korzystających jednocześnie z Internetu, tym bardziej, że łącze utrzymuje te parametry zawsze. 

W każdej ofercie jest również wiele atrakcyjnych opcji dodatkowych, z których w każdej chwili w razie potrzeby można skorzystać.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą usług  e-SBL.net, świadczonych w oparciu o sieć FTTH.

Message Us
-->