Uwaga ogłoszenie
03.18
2020
W związku z zagrożeniem epidemią koronowirusa, prosimy naszych abonentów i interesantów o ograniczenie wizyt w naszym BOK.

Informujemy, że nie przyjmujemy płatności gotówkowych za abonament, wszystkich opłat można dokonać na indywidualny nr rachunku, który znajduje się na umowie i każdej fakturze.
Sprawy związane z zawieraniem i przedłużaniem umów abonenckich możemy realizować telefonicznie oraz za pomocą platformy Autenti.
Sprawy serwisowe w pierwszej kolejności staramy się rozwiązać telefonicznie, dopiero po bezskutecznym działaniu telefonicznym istnieje możliwość umówienie się z naszym serwisantem.
Nasi technicy są wyposażeni w maski ochronne, okulary oraz rękawice, nie przyjmują płatności gotówkowych, nie wykonują żadnych czynności poza te niezbędne do utrzymania ciągłości świadczenia usługi.
W związku z koniecznością ograniczenia kontaktów międzyludzkich nasz personel pracuje w składzie minimalnym niezbędnym do wykonywania pracy, prosimy o wyrozumiałość oraz akceptację wprowadzonych przez nas na jakiś czas zasad.
Dziękujemy i przepraszamy za utrudnienia.

Message Us
-->