Zagraj w Konkursie i wspieraj WOŚP
12.18
2015
ZRÓB ZDJĘCIE SWOJEJ PACZCE! I WYGRAJ TABLETA, SMARTWATCHA LUB BILETY DO KINA A przy okazji wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Ale o co chodzi?! Organizujemy konkurs. Zrób zdjęcie swojej paczce, przyjaciołom albo rodzinie i napisz, dlaczego jesteście THE BEST! My fotkę opublikujemy na naszym fanpejdżu. Ta ..

Ta fotografia, która zdobędzie najwięcej lajków, zostanie nagrodzona tabletem.Dodatkowo zdjęcia z największą ilością lajków trafią na kubki, które przekażemy na licytację w ramach WOŚP. I znowu autorzy tego kubka, który zostanie sprzedany najdrożej, otrzymają smartwatcha.

KRÓTKI REGULAMIN KONKURSU

 1. Przyślij nam foto swojej ekipy (najlepiej na Facebooku lub na adres konkurs@e-sbl.net). Napisz, dlaczego jesteście najlepsi, a my opublikujemy to na naszym wallu.
 2. Pamiętaj – kupowanie lajków zabronione(!) i skutkuje wykluczeniem zdjęcia z konkursu.
 3. Paczka, która zbierze najwięcej polubień, dostanie voucher do kina na dowolny film dla każdej osoby (max. 10 osób ), która jest na fotografii i tableta!
 4. Autorzy prac, które zajmą drugie i trzecie miejsce, również otrzymają vouchery do kina - dla dwóch osób.
 5. Pięć zwycięskich prac zostanie nadrukowanych na specjalne wośpowe kubki, które będą licytowane w trakcie imprez odbywających się na terenie powiatu bieruńsko - lędzińskiego.
 6. Autor kubka, za który zostanie wylicytowana największa cena na którejkolwiek z aukcji odbywajacej się na terenie powiatu bieruńsko-ledzińskiego, dostanie markowego… smartwatcha!
 7. Prace możecie nadsyłać do końca 2015 roku, głosowanie zamykamy 3 stycznia o północy, od poniedziałku drukujemy Wasze materiały na kubeczkach, by zdążyć na niedzielne licytacje.
 8. Organizator zabawy zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych materiałów bez podania przyczyny.
 9. Organizator zabawy zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestnika bez podania przyczyny w dowolnym momencie.
 10. Organizator zabawy zastrzega sobie prawo do jej przerwania w każdym momencie.
 11. Uczestnik, przysyłając materiał, zgadza się na publikację i wykorzystanie w celach reklamowych i promocyjnych przez e-Sbl.net Sp. z o.o.
 12. Uczestnik przystępując do zabawy, zgadza się z jej regulaminem.
 13. Oraganizatorem zabawy jest e-SBL.net Sp z o.o. w porozumieniu z WOŚP
Message Us
-->