Internet dla firmy

 

Internet to system nerwowy naszej planety, jedynie dzięki wydajnemu połączeniu Twoja firma będzie poprawnie funkcjonować w ekosferze gospodarczej.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam przygotować rozwiązania, które zabezpieczą połączenie z siecią Internet w każdej wymaganej konfiguracji, a jednocześnie będą optymalne pod względem kosztowym.

Korzystając z oferty dla firm, otrzymujesz gwarancję jakości świadczenia usługi SLA, nawet do 99,9% oraz dostęp do dedykowanej infolinii technicznej.

W naszej ofercie znajdziesz:

FiberSPEED -  łącze do sieci Internet o dużej wydajność w niskiej cenie, gwarancji przepustowości, z zewnętrznym adres IP, realizowane w technologia światłowodowej.

Polecamy, jeżeli w firmie pracuje od 1 do 15  komputerów i nie jest wymagane łącze symetryczne. 

Usługa dostępna na terenie aglomeracji śląskiej i miejscowości przyległych.

Sprawdź ofertę 

Łącza symetryczne – przepustowość od 2 do 1000 Mb/s, gwarancja SLA – 99,5% , budowane w oparciu o technologie światłowodowe lub radiolinie pracujące w paśmie koncesjonowanym, pula publicznych adresów  IP, usługa dostępna na terenie całego kraju. 

Polecamy jeżeli w firmie pracuje powyżej 5 komputerów lub jest uruchomiony system monitoringu, wysyłasz dużo informacji do sieci i potrzebujesz gwarancji najwyższej niezawodności oraz puli zewnętrznych adresów  IP. 

Potrzebujesz łącza symetrycznego, skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę najlepiej dopasowaną do wymagań Twojej firmy

Łącza backupowe - jeżeli dostęp do Internetu jest krytyczny dla ciągłości pracy w firmie, każda przerwa może wygenerować straty w wyniku zatrzymania procesów lub niemożliwości realizacji zadań, skorzystaj z naszej oferty łącz backupowych.

Oferta łącz backupowych jest dostępna na terenie całego kraju, w zależności od lokalizacji, łącza realizowane są w technologii światłowodowej lub radiowej w paśmie licencjonowanym. Konfiguracja systemu umożliwia automatyczne uruchomienie łącza w ciągu kliku sekund od zaniku łącza głównego. Serwer łączy backupowych zlokalizowany jest w węźle telekomunikacyjnym i posiada polaczenie z wszystkimi dostawcami Internetu w Polsce. Nasi specjaliści IT przeprowadzą zawansowane konfiguracje systemu umożliwiające zabezpieczenie wszystkich usług transmisyjnych w firmie.  Jeśli masz pytania, zadzwoń na 512 491 606 lub napisz do nas 

WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Message Us
-->