Instalacje fotowoltaiczne

Skorzystaj z programu "Mój Prąd", weź 5000 zł dotacji na wlasną instalację fotowoltaiczną i zamontuj ją z nami, a otrzymasz jeszcze dodatkowo dostęp do internetu za darmo przez cały rok.

Wejdź na nasz kalkulator fotowoltaiczny, sprawdź jakiej mocy instalację potrzebujesz i jaki będzie jej przybliżony koszt, a następnie wypełnij krótki formularz, a my wykonamy dla Ciebie zupelnie za darmo kalkulację zoptymalizowaną pod Twoje potrzeby.

Jeżeli zdecydujesz się na instalację swojej prywatnej elektrownii słonecznej razem z nami to w podziękowaniu otrzymasz dostęp do sieci Internet przez cały rok za darmo.

Ważne !!! Nie tylko instalujemy elektrownie fotowoltaiczne, doradzamy również jak zoptymalizować zużycie energii w Twoim domu, jak zmodernizować ogrzewanie, na czym polega wykorzystanie pompy ciepła i jak na te wszystkie rzeczy pozyskać korzystne finansowanie i dotacje.  Instalację fotowoltaiczną można mieć zupełnie za darmo - zapytaj !

Zależy nam na poprawie środowiska, w którym żyjemy i mieszkamy, dlatego chcemy aby opracowane przez nas rozwiązania przede wszystkim były ekonomiczne i ekologiczne.

Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych, obecnych i przyszłych abonentów sieci SBLInternet.pl, warunkiem skorzystania z niej jest posiadanie aktywnej umowy na usługę dostępu do Internetu z e-SBL.net sp z o.o.

Z promocji można skorzystać w okresie do 2 lat od uruchomienia instalacji fotowoltaicznej. Po szczegóły zapraszamy do naszego BOK-u. Organizatorami promocji są Silesiasolar.pl & SBLinternet.pl

Message Us
-->